Inovatyvikomanda.

Tikime, kad sėkmė slypi gebėjime prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių. Dėl to labai daug laiko skiriame saviugdai bei jau įgytų įgūdžių tobulinimui. Visa tai darome kasdien kurti vis geresnius sprendimus savo klientams. 

Įsikūrimoistorija.

Potraukis reprezentaciniams puslapiams, elektroninės komercijos projektams bei unikaliems sprendimams atsirado dar 2018 metais. Tuo metu įkūrėjas vykdė aktyvią prekybą užsienio internetinėse prekybvietėse, tačiau atsirado poreikis išlaikyti glaudesnį ir šiltesnį ryšį su klientais, to pasekoje reikėjo galvoti apie privatų elektroninės prekybos kanalą.

Siekiant įgauti dar daugiau žinių ir pažvelgti į elektroninę komerciją iš kitos perspektyvos, buvo nuspręsta projektą kurti patiems. Nuolatinis žinių pasisėmimas sertifikuotose kursuose, įvairiose konferencijose leido gilinti žinias į programavimą, sistemų implementavimą ir šiuolaikinių sprendimų pritaikymą versle.

Praėjus daugiau nei penkeriems metams ir sukūrus daugybę skirtingų projektų, galime drąsiai teigti, jog siūlome kvalifikuotas paslaugas ir unikalius sprendimus, atitinkančius reprezentacinių puslapių, elektroninės komercijos projektų ir kitų sprendimų aukščiausius standartus.

This is an example description for this image.

Dirbameglobaliai.

Bet galbūt norisi gyvai aptarti galimybes?

Aerial view of Vilnius, Lithuania
Vilnius

+370 659 99 157

Pagal susitarimą galime atvykti ir į kitą miestą.

Sunset in the harbor. Klaipeda, Lithuania.
Klaipėda

+370 659 99 157

Pagal susitarimą galime atvykti ir į kitą miestą.